שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה

לא נעים להיתקע עם סתימה בכיור או בצנרת האמבטיה. אם נתקלתם בכל מקרה של תקלת אינסטלציה בבית, אנו ממליצים לפנות אל אינסטלטור מקצועי המתמחה במתן שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה בבית הלקוח.

 

שירותי אינסטלציה 24 שעות
שירותי אינסטלציה 24 שעות

שירותי אינסטלציה בהתאמה אישית

בכל מקרה של תקלת אינסטלציה, ישנן סיטואציות דומות אך שונות באופן טיפולן בהתאם לתשתיות הקיימות בבית הלקוח. כך, אין זה משנה עד כמה מורכבת הסיטואציה, אינסטלטור מקצועי יוכל לספק מענה לכל תקלה בכל שעה.

אורן רדה הוא אינסטלטור מקצועי המתמחה בפתרון תקלות אינסטלציה בבית הלקוח מזה 30 שנים. אורן הוא דור שני לאינסטלטורים אשר מספק שירות מקצועי במחיר הגון וללא תחרות. במהלך השנים קיבל אורן רדה סט של כלים מקצועיים, טכניקות ומיומנויות אשר באמצעותם יכול היה לתקן כל תקלה בזמן מינימלי ובעלות נמוכה יותר.

בשעת חירום, כאשר אתם תצטרכו להזמין אינסטלטור לטיפול בנזילת מים או פיצוץ בצנרת, וגם במקרים של תקלה בדוד השמש או החשמל אשר ברשותכם. תמיד חשוב שיהיה לכם איש קשר מקצוען שיוכל לפתור לכם את התקלה במחיר נח ובזמן סביר, וגם במקרים דחופים.

ענף האינסטלציה בישראל הנו פרוץ ומלא בשרלטנים המתיימרים להיות אינסטלטורים מקצועיים, אך בפועל אינם כך. לכן, לפני שאתם בוחרים את איש המקצוע שלכם לטיפול בנזילת המים בית, עליכם לבדוק שאכן יש עליו המלצות של לקוחות מרוצים אשר הזמינו את שירותיו ואכן קיבלו שירות מקצועי, בזמן סביר ובמחיר הגון.

לאורן יש מוניטין של מעל ל-30 שנות ניסיון ומעגל לקוחות מרוצים אשר יודעים אל מי לפנות בשעת הצורך. אם אתם זקוקים לשירותי אינסטלציה בדחיפות, אנו ממליצים לכם תחילה לבדוק באתר מידרג אלו אינסטלטורים קיבלו המלצות טובות, בדיוק כפי שאורן רדה קיבל. הלקוחות מעידים על כך שקיבלו שירות מקצועי במחירים הוגנים ובזמנים סבירים. לכן, אם נפלה עליכם תקלה בלתי צפויה שעליכם לתקן במהרה, היינו ממליצים לכם לפנות אל איש מקצוע אשר לו מוניטין רב של שנות ותק בתיקוני אינסטלציה, בדיוק כפי שאורן רדה צבר והשיג במהלך השנים האחרונות.

תיקוני אינסטלציה מכל הסוגים

אינסטלטור מקצועי יוכל לטפל בכל תקלת אינסטלציה ובכל דרגת קושי באשר היא: פיצוץ בצנרת, דליפת מים מהברז, החלפת כיור, החלפת אסלה, תיקון בדודי חשמל ודודי שמש, שאיבת ביוב וכו'.

לצפייה בכל שירותי האינסטלציה היכנסו

אל תהססו לפנות אל אורן בכל זמן ובכל שעה 24 שעות ביממה. אורן יהיה זמין עבורכם בכל עת. לתיאום פגישה והזמנת טיפול אינסטלציה, התקשרו: 072-392-6556