פנלים מבודדים – יתרונות

אם אי פעם התעניינתם בבניה בוודאי שמעתם על פנלים מבודדים בעלי מסגרת אלומיניום, הממולאים חומר מבודד בשם פוליסטירן ומציעים עמידות ובידוד ברמה הגבוהה והבטוחה ביותר שיש. פנלים שכאלה נחשבים כיום למוצר הכי טוב שקיים גם בשל היותם ידידותיים לסביבה, מבודדים וגם בשל כמה יתרונות נוספים שנסבירם בכתבה הבאה.

בשנים האחרונות מבנים המורכבים פנלים מאלומיניום מבודדים, צצים במהירות הבזק. היכולת לבנות חדרים, מבני, פרגולות וחיפויי גבס בצורה קלה ופשוטה כל כך, עם פנלים בחומרי גלם איכותיים מבודדים כמו אלומיניום ופוליסטירן, הפכו את הבניה הקלה, ובעקבות כך גם את הפנלים למוצרים מבוקשים מאוד בשוק הנדל"ן. כמו כן, יש הבדלים גם ברמות הגימור השונות של המבנה אותו תבחרו לשקם. מבנים מתועשים ניתן למצוא בתחומי מסחר וחקלאות, במבנים הנועדו לאחסון ציוד או בעלי חיים, אך גם במבנים המיועדים לבני אדם. ההבדל בין השניים הוא גדול והוא נמצא ברמת הגימור של המבנה.

פנלים מבודדים - פנל מבודד לבית

בזמן שמבנים לציוד ובעלי חיים לא מבודדים (או עם רמת בידוד מינימאלית) ומיוצרים מפנלים פח ברזל, מבנים מתועשים לבני אדם מבודדים בידוד מושלם ורמת הגימור שלהם איכותית ביותר. כאן נכנסים לתמונה אותם פנלים הממולאים בחומר בשם פוליסטירן, מבודדים ומסגרות פרופילים טרמיים המציעים רמת בידוד מראה וגימור גבוהים ביותר.

בזכות יתרונותיהם הרבים של הפנלים המבודדים הם נבחרים ע"י רבים בתעשיות הנ"ל כטובים ביותר לשימוש בגגות. גג עשוי מפנלים בחיפוי אלומיניום מבודדים בהתאם למבנה  כמובן עצמו. הגג אטום לחלוטין מפני מים והתקנתו לרוב נעשית ביום עבודה אחד. גגות קלים שכאלה לא זקוקים לתחזוקה מיוחדת והם עמידים בפני עומס. גג שכזה יכול לכלול את הרכבתם של גופי תאורה שונים, להכיל דוד שמש, קולטים סולארים ולספק את התמיכה הטובה ביותר לסגירת מרפסות או לבניית פרגולה מבודדת.

התקנת מערכת עילית לגגות, יעלה את ערך הבית שלכם וגם את סגנון החיים שלכם. תארו לכם ישיבה נינוחה מחוץ לבית מבלי לדאוג להפרעה או נזק מהגשם או מהשמש. מערכות הגג של עילית מתאימות לבתים של היום והן יכולות להתאים את עצמן לגג הקיים.

כפי שהבנתם, פנלים מבודדים זו הבחירה הנכונה ביותר כשחושבים על שיפוץ הבית.

אל תהססו ובחרו פנלים מבודדים.